zahlavi
Česky English
logo2
společenství INELSEV

 


Společenství INELSEV


Společenství INELSEV tvoří mateřská společnost INELSEV Group a.s. a dceřiné společnosti INELSEV s.r.o., INELSEV Servis s.r.o., INELSEV MOTORY s.r.o., INELSEV control s.r.o., INELSEV INVENT s.r.o., FeEltech s.r.o., INELSEV ZPA s.r.o. a INELSEV ENERGIE s.r.o. Mateřská společnost neposkytuje služby subjektům mimo společenství.
 INELSEV s.r.o. dodává a realizuje technologické investiční celky, disponuje vlastními projekčními a montážními kapacitami v oborech elektro a měření a regulace. Dodávky a realizace stavebních a strojních částí zajišťují partnerské firmy, stejně jako projekty a návrhy technologie.

INELSEV Servis s.r.o., provádí údržbu a revize zařízení elektro, měření a regulace včetně VZT, klimatizací a technologických chlazení. Provádí opravy, seřizování a metrologické ověřování měřidel a dalších komponent měření a regulace. Dále provádí opravy motorů a dalších komponent elektro.

INELSEV MOTORY s.r.o., provádí opravy točivých a netočivých elektrických strojů a přístrojů, diagnostika, výroba kusových elektromotorů.

Ke společenství jsou dále přidruženy společnosti INELSEV control s.r.o., INELSEV INVENT s.r.o., FeEltech s.r.o. a INELSEV ENERGIE s.r.o. Tyto společnosti poskytují vysoce kvalifikované služby v oblasti řídících systémů, výpočetní techniky, přenosu dat, výrobu rozvaděčů nízkého napětí a komplexní dodávky v oboru měření a regulace, automatizace a slabo i silnoproudých rozvodů.

Společnost INELSEV APSK s.r.o. jako součást společenství INELSEV provádí dodávky a montáže ocelových konstrukcí a potrubí. Zakázky provádíme samostatně v rámci svých kompetencí, případně se v rámci společenství podílíme na EPC projektech, které zpravidla provádí společnost INELSEV s.r.o.

INELSEV ZPA s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti elektromontáží, od odborného poradenství, přes projektovou činnost až po následnou realizaci. Provádí výchozí a periodické revize veškerého elektrického zařízení.


Struktura Společenství INELSEV

© 2023 INELSEV | Kontaktujte nás |

| Nahoru | Zpět | Tisk